0£0.00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hakkımızda

30 Yıllık deneyime sahip olarak faaliyetlerine devam eden Lotus, Gaziantep’ten küresel terlik piyasasında söz sahibi bir terlik markası olarak tanınmaktadır.

Gücünü köklerinden, sektördeki bilgi, birikim ve tecrübelerinden alan Lotus, ürün ve satış ağını her geçen gün genişleterek yerelde, ulusal ve uluslararası alanda adından söz ettirmiş, ettirmeye devam etmektedir.

Lotus ürünleri müşterilerin ihtiyaçlarını anlama, yakından izleme ve müşteriye fiyatını hak eden ürünler sunmaya imkan veren bir markadır.

Terlik Sektöründe inovasyona dayalı üst sınıf ürünler geliştirme yetkinliği, uluslararası terkik pazarında tercih edilmesinin bir başka nedenidir. Terlik alanındaki teknolojik gelişimi, inovasyonel uygulamaları bünyesinde aktif bir şekilde kullanan Lotus kalite ve fiyat belirlemede etkin bir rol oynamaktadır.

Günlük 40.000 çift terlik üretimi ile her geçen gün üretim kapasitesini artırarak yoluna devam etmekte olan Lotus, bir Topuz Terlikçilik Markasıdır. Yurtiçinde bayi ve dağıtım kanallarının yanı sıra, Güney Avrupa, Afrika ve Orta Doğu bölgelerine terlik ihracatını sürdürmektedir.

Kadın, Erkek ve Çocuk terlikleri kategorilerinde üretimlerini sürdüren firmamız kalite ve şıklığı bir araya getirerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz
  • Müşterisine yakın, memnuniyet odaklı bir terlik markası olmak.
  • Markayı yansıtan her noktada tüketiciye yeni bir deneyim yaşatmak.
  • Ürün kalitesinde tutkulu, tasarımda yenilikçi olmak.
  • Ürün mükemmelliği, dijital dünyanın gerekleri ve perakende mağazacılık deneyiminde öncü bir şirket olmak.

DEĞERLERİMİZ

Erdemli Olma
Birlikte Başarma
Derinlemesine Uzmanlaşma
Müşteri Odaklı Olma
Zorluklara Meydan Okuma